Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 21.07.2011, 21:40
WKS+Wisła vs. "Bułgary".

Borkokołtonie mają doła bo w tym roku nie mogą krzyczeć "Kotorowski!!!!"
Ostatnio edytowane przez Bronex : 21.07.2011 o godz. 21:44.
Odpowiedz cytując