Kibic1928 napisał(a):

Jak masz w dwumeczu taka sama liczbę bramek to gole wyjazdowe liczą się podwójnie.
Kelemen to jest drewno straszne, jak Mario P.
|
1 mecz ma gorszy i od razu go tak oceniać... że drewno że słaby itp ? On jest jednym z najlepszych bramkarzy w naszej lidze