Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
jurek4312
Junior Member
Od: 10.2010
Skąd: Lbsk
Offline
#
1087
21.07.2011, 21:27
Jachcik
napisał(a):
Siemano
..
Mam nadzieje że znajda się tu osoby które moga wystawić opinie na temat moich kawalkow
Kawałki z maja to Chłopak z podziemia i Nocne przemyślenia. Dwa dni temu dołozyłem dwa nowe tracki, Bragga Stan i Nie każdy z nas . Wszystko umieszczone na myspace.
www.myspace.com/jachcik
Spoko nuta wpada w ucho . Oby tak dalej.
Ktoś wie może kiedy nowy album PIH'a?
Ostatnio edytowane przez jurek4312 : 21.07.2011 o godz. 21:39.
jurek4312
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jurek4312
Znajdź inne posty napisane przez jurek4312