Wyświetl pojedynczy post
jurek4312
Junior Member
 
Od: 10.2010
Skąd: Lbsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1087
Stary 21.07.2011, 21:27
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Siemano ..
Mam nadzieje że znajda się tu osoby które moga wystawić opinie na temat moich kawalkow
Kawałki z maja to Chłopak z podziemia i Nocne przemyślenia. Dwa dni temu dołozyłem dwa nowe tracki, Bragga Stan i Nie każdy z nas . Wszystko umieszczone na myspace.

www.myspace.com/jachcik


Spoko nuta wpada w ucho . Oby tak dalej.

Ktoś wie może kiedy nowy album PIH'a?
Ostatnio edytowane przez jurek4312 : 21.07.2011 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując