Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.07.2011, 21:19
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Gdzie Ci "eksperci", ktorzy ze mna polemizowali!! Liga polska i polskie zespoly to dno calkowite...mowilem, ze wynik pierwszego meczu troche przeklamal rzeczywistosc(i nie mowie, ze Slask nie byl lepszy, ale Szkoci mieli swoje setki). Licze na przeprosiny ze strony dzieciakow, typu palikot . Wchodza tacy pseudo-znawcy w dziwne dyskusje, nie popierajac swoich tez argumentami. Co mowilem o Jadze, teraz Slasku? Solidarnie odpadna po 2 meczach, bo sa zenujaco slabe i tyle.

P.S - Nie mowilem, ze Celeban i Pietrasiak zrobia przynajmniej 1 klopsa ? Kto z takimi stoperami idzie do europejskich pucharow, parodia.
kolego jakiesz kompleksy masz?mecz sie juz skonczyl czy co? jak Wisla z Saragossa przegrywala 0:1 to tez tak sie madrzyles?slyszales cos o walce do konca, wiec skoncz pierd..... bo mecz sie nie skonczyl a ty juz wynik znasz.
Odpowiedz cytując