Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
robert123ml
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
1262
21.07.2011, 21:19
Nie ma to jak zaśpiewać kibicom szkockim (coś cie tak cicho....)xd napewno wiedza o co chodzi
robert123ml
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robert123ml
Znajdź inne posty napisane przez robert123ml