Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1234
Stary 21.07.2011, 21:12
Widzicie jak ŚĄląsk robi wszystko żeby tylko nie strzelic gola, ajk wymieniaja flegmatycznie piłki w obronie
Mecz na 90% sprzdany ...

A widzieliście jak Ślask się nie cieszył z bramki ?/

Jak mila opie****lił Dudka że ten strzelił
Ostatnio edytowane przez Angmir : 21.07.2011 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując