Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.07.2011, 20:54
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jestem naprawde pod wrazeniem gry pomocnikow Slaska , w porownaniu z naszym graniem czyli podawaniem glownie do tylu

Śląsk musi tak grac, Wisła nie musiała.
Wisła na luzie pogrywała ze Skonto (a u siebie to było kompletne unicestwienie rywala).
A Śląsk raz że jest w dupie teraz a dwa musi się sporo napocić żeby się chociaż zrównać z umiejętnościami do Szkotów.
Odpowiedz cytując