AS82 napisał(a):

|
Jestem naprawde pod wrazeniem gry pomocnikow Slaska , w porownaniu z naszym graniem czyli podawaniem glownie do tylu
|
Śląsk musi tak grac, Wisła nie musiała.
Wisła na luzie pogrywała ze Skonto (a u siebie to było kompletne unicestwienie rywala).
A Śląsk raz że jest w dupie teraz a dwa musi się sporo napocić żeby się chociaż zrównać z umiejętnościami do Szkotów.