|
Jovanović to też jest wielka niewiadoma, jednak mam nadzieję, że wypali. Do tego martwi nie strasznie słaba dynamika Lamey'a, co jest ogromnym minusem w grze z przeciwnikiem, który gra długą piłką i wrzuca ją za plecy obrońcom. Ale liczy się to, że mamy duży potencjał ofensywny, więc nic tylko JJJBG!!!
|