Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2484
Stary 21.07.2011, 20:48
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że sam Pareiko to jest ostateczność - taka ostatnia "ściana" przed napastnikiem. I tu się boję o naszą obronę. Nawet nie chodzi o Litex - w końcu może się okazać, że ich objedziemy bez problemu, jeśli chodzi o strzelanie goli. Tylko co później - Jaliens praktycznie w każdym meczu przyprawia o zawał.


myślę, że Maaskant to widzi i już w lidze zacznie grać Jovanovic.. jeszcze nie z Litexem jednak, na pewno nie w pierwszym meczu..
Groundhopper
Odpowiedz cytując