Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Spec z Jugosławii
Junior Member
Od: 09.2010
Skąd: Montenegro
Offline
#
50512
21.07.2011, 20:44
Moim zdaniem,
Najlepszy transfer tego okienka to Iliev. Kibice Partizanu, których miałem okazję poznać, uważają go wręcz za ikonę klubu, moim zdaniem nie pokazał jeszcze pełni możliwości.
Mały jakby przy nim zgasł...
Spec z Jugosławii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Spec z Jugosławii
Znajdź inne posty napisane przez Spec z Jugosławii