Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 21.07.2011, 20:43
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Zaczekajcie z tymi komentami do końca meczu bo po I połowie zobaczyłem co tutaj powpisywaliście po 2 bramkach i rzygać się chce! twierdzenie że będzie jakiś pogrom że Śląsk słaby!

GENIUSZE PO 4 MINUTACH POTRAFIĄ OCENIĆ DRUŻYNĘ!!

a jak Śląsk walnął na 2-1 to oczywiście ci co wcześniej narzekali nagle obwieszczają erę wielkiego Śląska.

Wstydu nie macie
podpisuję się pod tym
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując