Zaczekajcie z tymi komentami do końca meczu bo po I połowie zobaczyłem co tutaj powpisywaliście po 2 bramkach i rzygać się chce! twierdzenie że będzie jakiś pogrom że Śląsk słaby!
GENIUSZE PO 4 MINUTACH POTRAFIĄ OCENIĆ DRUŻYNĘ!!
a jak Śląsk walnął na 2-1 to oczywiście ci co wcześniej narzekali nagle obwieszczają erę wielkiego Śląska.
Wstydu nie macie
