|
Ludzie spokojnie, wysyp żali na forum a mecz się jeszcze nie skończył. Jest 2 połowa cała, Orest ich opieprzy i może będzie lepiej. Koncentracja w obronie, w ofensywie dalej grać mądrze, a jak się wynik nie zmieni to wprowadzić Sobotę. Z komentarzami wstrzymajmy się do końca meczu...
pozdro, Śląsk do boju!
|