Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 21.07.2011, 20:36
A ci Szkoci?!!! Ja pierdziele. Drwale. Włosem by cię zabił. Zero jakieś finezji w grze. Z łokcia ,poprawi kolanem. ....a. Co to za liga? Liga drwali. Drwale ,którzy zaczęli wyrąb naszego drewna. Ile dla Sląska znaczy Mila!!! Chyba najważniejszy gracz. Oglądam mecz z komentarzem Angola. Nazwiska gitarowo czyta. Cielonk , Czanczarczik, Czeleban.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 21.07.2011 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując