Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1184
Stary 21.07.2011, 20:36
Co by nie mówić , tempo meczu niesamowite , akcja za akcją , nawet nie wiem kiedy zleciała ta pierwsza połowa . Mamy taki przedsmak co nas czeka jeśli spotkamy się z wyspiarzami w pucharach .

Śląsk na pewno nie był przygotowany na tak szybki rozwój wydarzeń . Nie mniej jednak jakaś iskierka jeszcze się tli .
Odpowiedz cytując