Hanys napisał(a):

|
Ja nie wiem za co ten Keleman jest/był chwalony...
|
Jak to nie wiesz za co jest/był chwalony? Chociażby za kapitalny sezon 2010/2011, kiedy popełniał najmniej błędów z wszystkich ekstraklasowych bramkarzy do tego bronił bardzo efektownie...