Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 21.07.2011, 20:35
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem za co ten Keleman jest/był chwalony...
Jak to nie wiesz za co jest/był chwalony? Chociażby za kapitalny sezon 2010/2011, kiedy popełniał najmniej błędów z wszystkich ekstraklasowych bramkarzy do tego bronił bardzo efektownie...
Odpowiedz cytując