|
Skoro Dundee jest tragiczne(bo jest!) to jaki musi być w tym meczu Śląsk? Nie dziwie się, że nikt tej Szkockiej ligi nie chce pokazywać, przecież ta liga jest nudniejsza od naszej Ekstraklasy, a Śląsk gdyby się nie osrał na początku meczu i w końcówce tej połowy to by spokojnie dowiózł satysfakcjonujący wynik..
|