Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 21.07.2011, 20:33
Jak media napisza gdy Slask odpadnie (oby nie), ze była to kompromitacja polskiego klubu to chyba nie wytrzymam ze smiechu
KrasnalFN napisał(a):Wyświetl post
A, czyli tylko wtedy bramki sie liczą podwójnie? W tym wypadku, jeśli mecz skończy się 3-2, to będzie dogrywka?
Dogrywki to w tym meczu juz na pewno nie bedzie
Odpowiedz cytując