Jak media napisza gdy Slask odpadnie (oby nie), ze była to kompromitacja polskiego klubu to chyba nie wytrzymam ze smiechu
KrasnalFN napisał(a):

|
A, czyli tylko wtedy bramki sie liczą podwójnie? W tym wypadku, jeśli mecz skończy się 3-2, to będzie dogrywka?
|
Dogrywki to w tym meczu juz na pewno nie bedzie