|
Ja nie wiem za co ten Keleman jest/był chwalony... to drewno jakich mało.. gra na miękkich nogach, tak samo jak cała obrona Śląska.. ujrzeli pełne trybuny i mają pełne gacie... niestety właśnie na to nasi gracze nie są uodpornieni nasi gracze kiedy się gra na Polonii bytom i warszawa, na GKS bełchatów i Ruchu Chorzów.. a na reszcie stadionów max 15 000
|