Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.07.2011, 20:29
Ja nie rozumiem tego polskiego grania. Nie dość, że wyszli z klocem w gaciach, dostali dwa strzały w cztery minuty, to w momencie, gdy odzyskali równowagę, bramkarz wychodzi jak debil do piłki na 16 metr i fauluje. Noż ja .......ę.
Odpowiedz cytując