Zieniu1906 napisał(a):

|
Podoba mi się gra Śląska , szybko wymieniają piłkę a nie to co My... jedna akcja pół godziny .. ; /
|
no wlasnie ,zobaczcie jak pomocnicy Slaska wychodza szybko po pilke i pokazuja sie na pozycje, u nas w wykonaniu Sobola i Wilka to samo to jest dramat