Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1130
Stary 21.07.2011, 20:18
Zieniu1906 napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się gra Śląska , szybko wymieniają piłkę a nie to co My... jedna akcja pół godziny .. ; /
no wlasnie ,zobaczcie jak pomocnicy Slaska wychodza szybko po pilke i pokazuja sie na pozycje, u nas w wykonaniu Sobola i Wilka to samo to jest dramat
Odpowiedz cytując