Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 21.07.2011, 20:10
Titto napisał(a):Wyświetl post
Jak na razie najbardziej szokuje mnie ilość pikników na Dundee, oni na każdym meczu mają taki doping, czy po prostu protestują tak jak np. nasi kibice protestowali w JESIEŃ 2011 po tym jak Donaldowi odbiło i zaczął zamykać stadiony?
Tak jest w całej Wielkiej Brytani - ale zdarzaja sie wyjatki
Odpowiedz cytując