Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1083
Stary 21.07.2011, 19:58
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
najbardziej mi sie chce smiac jak pomysle o transmisji Polsatu - godzinne studio: wywiady, analizy, lizanie sie po fiutach, a po 4 minutach meczu jest pozamiatane
Hahahahaha

GOOOLLLL jazda z nimi ....aaa!!!
Odpowiedz cytując