Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1079
Stary 21.07.2011, 19:54
Ktoś tam pisał na Onecie, że drużyny ze Szkocji są specyficzne - słabiutcy u siebie, potrafią przegrać z europejskich outsiderami i mocni u siebie, na własnym terenie są w stanie pokonać europejskiego potentata - sprawdziło się...

Jednak wciąż wierzę w awans Śląska - jeśli strzelą 1 bramkę i nie stracą do końca spotkania ani jednej to awansują
Odpowiedz cytując