Ktoś tam pisał na Onecie, że drużyny ze Szkocji są specyficzne - słabiutcy u siebie, potrafią przegrać z europejskich outsiderami i mocni u siebie, na własnym terenie są w stanie pokonać europejskiego potentata - sprawdziło się...
Jednak wciąż wierzę w awans Śląska - jeśli strzelą 1 bramkę i nie stracą do końca spotkania ani jednej to awansują
