Bronex napisał(a):

|
Ciekawe czy gdzieś daleko stąd w prastarym słowiańskim grodzie Łoweczu jakaś banda nawiedzonych kibiców analizuje skład Wisły Kraków. Ciekawe jak to wygląda? Hahaha
|
Nawiedzonych kibiców jest w Łoweczu jest malutko (na słabszych meczach jest po kilkuset kibiców), stąd i dyskusje na ich forumach dość niemrawe. Ale powtarzają po ichniejszych mediach, że Wisła gra dobry ofensywny futbol, a najlepsi zawodnicy to Melikson i Małecki.