|
ja się spodziewałem czego innego zwłaszcza że po ich sparingach na prawdę widać było że mają formę... trzeba poprostu podziękować panu Orestowi że wystawił samobójczą taktykę...
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
|