Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 21.07.2011, 19:34
No właśnie, co z transmisją Śląska na Pols(zm)acie? Przecież wyraźnie na polsatsport.pl było napisane, że ma być, a tu jakiś gówniany film leci... :/
Odpowiedz cytując