labtec napisał(a):

Kupiłem licznik rowerowy bez przewodowy:

I w instrukcji jest napisane :
ZAMONTUJ MAGNEZ DO SZPRYCHY ( to małe gówienko w kółku ) PAMIĘTAJĄC ABY ODLEGŁOŚĆ OD CZUJNIKA MAGNESU ( do duże czarne w kółku ) WYNOSIŁA MAKSYMALNIE 3 MM
jakbym nie przymocował tego czujnika dużego , to nie ma szans by odległość była do 3 MM ! Wychodzi zawsze powyżej 0,5 cm .
Co radzicie ?
Zamontować tak jak się da ?
|
podbijam i odpowiadam na pytanie wyżej, jak nie ma ( a powinien być załącznik w .pdf ) to zawsze możesz zrobić screena z historii przelelwów i wydrukować. To również potwierdzenie przleewu i wystarczy.