Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22856
Stary 21.07.2011, 19:15
labtec napisał(a):Wyświetl post
Kupiłem licznik rowerowy bez przewodowy:





I w instrukcji jest napisane :

ZAMONTUJ MAGNEZ DO SZPRYCHY ( to małe gówienko w kółku ) PAMIĘTAJĄC ABY ODLEGŁOŚĆ OD CZUJNIKA MAGNESU ( do duże czarne w kółku ) WYNOSIŁA MAKSYMALNIE 3 MM



jakbym nie przymocował tego czujnika dużego , to nie ma szans by odległość była do 3 MM ! Wychodzi zawsze powyżej 0,5 cm .

Co radzicie ?

Zamontować tak jak się da ?

podbijam i odpowiadam na pytanie wyżej, jak nie ma ( a powinien być załącznik w .pdf ) to zawsze możesz zrobić screena z historii przelelwów i wydrukować. To również potwierdzenie przleewu i wystarczy.
Odpowiedz cytując