Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 21.07.2011, 19:13
będzie Śląsk na polgównie? Ktoś dawał linka, że będzie na otwartym? ....a cały dzień sobie człowiek czeka na meczyk a tu jakieś gówno dają..
Odpowiedz cytując