Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5411
Stary 21.07.2011, 19:04
Mam pytanie odnośnie kart kibica i biletów:
Mam kuzyna z Gdańska. Wybiera się do Krakowa na mecz Wisły. Problem jest taki: aby kupić bilet od tego sezonu trzeba mieć kartę kibica Wisły, kuzyn ma kartę kibica Lechii, karty wiślackiej nie może wyrobić bo według "wspaniałej" ustawy nie można mieć dwóch. Moje pytanie brzmi co teraz? Czy na kartę kibica Lechii można kupić bilet na Wisłę? Mi osobiście nie wydaje się aby była taka możliwość? Wie ktoś może jakie jest rozwiązanie. Na pewno w najbliższym czasie spytam się o to strefie kibica ale może ktoś zna odpowiedź na to top pytanie.
Odpowiedz cytując