Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19274
Stary 21.07.2011, 18:56
Dziennikarze na trybunie zasiedli, ale na pewno nie w jej wnętrzu - nie postawili ani jednego stolika czy krzesełka w strefie mediów na kondygnacji +3
Jakiego zaplecza brakuje w tej szatni? Prysznice i łazienki chyba wykonane. Co najwyżej nie wykończyli jeszcze pomieszczenia do rozgrzewki... Bo Wisła raczej nie czeka na odnowę biologiczną, której tam po prostu nie będzie. Trzeba będzie korzystać z tego, co jest na południowej.
Mam nadzieję, że przed meczem z Litexem zrobią plac przy okrąglaku. Trochę wstyd, aby dziennikarze przechodzili przez błoto i po gruzie...
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 21.07.2011 o godz. 19:01.
Odpowiedz cytując