Pero napisał(a):

Z tego co wiem to podczas meczu ze Skonto Wisła przebierała się w starej szatni pod trybuną południową. Przed meczem przeszli specjalnie żeby wyjść razem ze Skonto.
W nowej szatni brakuje zaplecza i dopóki go nie będzie Wisła nie będzie z niej korzystać. Nic nie będzie przenoszone ze starej szatni z trybuny południowej bo docelowo szatnia ta służyć ma juniorą i młodej ekstr.
|
Tyle było zamieszania żeby na trybunie usiedi dziennikarze i żeby była szatnia gości....Na tej budowie i w tym mieście - to normalne.