|
Wypowiadał sie w wiadomościach sportowch na Polsacie po Wydarzeniach. Także niech chłop śmiga dzisiaj bo w 1 meczu bardzo dobrze sobie poczynał. WKS WKS WKS!
Edit: Lepiej chyba jak wygra zespół z Macedonii, bo w takim wypadku Śląsk 1 mecz zagra na wyjeździe a wiadomo że lepiej mieć rewanż u siebie.
|