riv napisał(a):

|
Najgorsze jest to, że biorąc pod uwagę, że to TVN jestem w stanie sobie wyobrazić jakieś 'Graj z Legią' - w nagrodę kontrakt z klubem. I to byłby koniec Legii...paradoksalnie najlepiej dla nich by było gdyby Maciuś jebał sezon za sezonem, Walter się znudzi i sprzeda w cholere, bo jeżeli Legia odniesie sukces to ITI już się od nich nie odczepi :/
|
Niech tam beda i ze 100 lat bo nie daj Boze Walterek sobie przypomni o Wisle i to dopiero bedzie tragedia