Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1018
Stary 21.07.2011, 18:34
Angmir napisał(a):Wyświetl post
UWAGA UWAGA - Ci co śmieli się z Jagielloni która odpadła z drużyną z Kazachstanu (10 mln ludności)

Vojewodina Nowy Sad (3 najlepsza drużyna Serbii od wielu lat) odpadła po przegraniu na własnym stadionie 3-1 z drużyną z Lichtensteinu (20 tyś ludności i powieszchnia starego miasta w Krakowie)

Natomiast słynna Levatywa z Talina dostaje u siebie bęcki od Luksemburczyków i na 10 minut przd końcem potrzebuje 2 goli do awansu.
I to sa wlasnie puchary... :/:/:/ Kupon poszedl sie jeb*c...
Lokomotiv wlasnie dostal brameczke..
Odpowiedz cytując