Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
50508
21.07.2011, 18:25
to ze Kirm bedzie rezerowywym to jest bardziej niz pewne. MAleckiego treneiro bardzi ceni, za to ze ciagnie ten zespol do przodu,, o Kirmie (tak wiem strzelil 9 bramek mial x asyst) nie mozna tego powiedziec. Kiro bedzie 1wszym zmiennikiem.
kubanczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubanczyk
Znajdź inne posty napisane przez kubanczyk