Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
2468
21.07.2011, 18:24
tofik
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=xtExyOPgAgo
od 2:25 :d
....a !!! nasi powinni potrenować walki w klatkach jeszcze...
PS. SZPROTSON z tymi fachowcami od budowlanki to bym polemizował
Mój ojciec kiedyś powiedział " Teraz fachowców to musisz cały czas pilnować bo zaraz coś spi.er.do.lą "
Ostatnio edytowane przez Bronex : 21.07.2011 o godz. 18:30.
Bronex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bronex
Znajdź inne posty napisane przez Bronex