|
drogi rezerwowy? Nie zapominajmy ze był najlepszym strzelcem drużyny, więc nei sadze ze tak od kopa pojdzie w odstawke. Teraz ma lipe bo złapał uraz w najgorszym momencie dla siebie ,zarówno Ivica jak i Mały strzelili gole.
Ale z racji że walczymy na trzech frontach rotacja w składzie jest potrzebna.
Zresztą, Kiro musi miec konkurencje bo inaczej gra na note.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|