Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2461
Stary 21.07.2011, 16:50
RecordAble napisał(a):Wyświetl post
To samo miałem napisać. Skonto było takim zespołem, z którym Wisła mogła poćwiczyć różne warianty poruszania się w obronie i zgrania w ataku.
Ty jestes glupi czy tylko udajesz?

Ze Skonto trzeba bylo wygrac nie wazne jak ale wygrac i to zrobiono.
A od zgrywania i cwiczenia wariantow sa sparingi geniuszu od siedmiu bolesci.

Zal.pl
,
Odpowiedz cytując