RecordAble napisał(a):

|
To samo miałem napisać. Skonto było takim zespołem, z którym Wisła mogła poćwiczyć różne warianty poruszania się w obronie i zgrania w ataku.
|
Ty jestes glupi czy tylko udajesz?
Ze Skonto trzeba bylo wygrac nie wazne jak ale wygrac i to zrobiono.
A od zgrywania i cwiczenia wariantow sa sparingi geniuszu od siedmiu bolesci.
Zal.pl