Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
1009
21.07.2011, 16:48
Krytykujcie dalej Jagę. Jakbyście o Nas zapomnieli. Co do Śląska to liczę, że dzisiaj pokaże się z dobrej strony. Ale łatwo nie będzie. Śląsk mi w tym sezonie przypomina troszkę Jagiellonię z tamtgo - od początku grali ładną piłkę.
PilkaCV.pl -
Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu!
KamAr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamAr
Znajdź inne posty napisane przez KamAr