Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1009
Stary 21.07.2011, 16:48
Krytykujcie dalej Jagę. Jakbyście o Nas zapomnieli. Co do Śląska to liczę, że dzisiaj pokaże się z dobrej strony. Ale łatwo nie będzie. Śląsk mi w tym sezonie przypomina troszkę Jagiellonię z tamtgo - od początku grali ładną piłkę.
Odpowiedz cytując