Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50506
Stary 21.07.2011, 16:42
Patrząc tylko okiem biznesmena, ale również sportowo Kirma należalo sprzedać po sezonie o czym pisałem.
To był ten moment, w którym Turki czy inni nawiedzeni mogli go kupić za wysoką cenę.
Teraz jego cena będzie tylko spadać. W kadrze już stracił miejsce, u nas również niechybnie go to czeka bo Iliev jest po prostu lepszy. I w grze kombinacyjnej i w dryblingu, no we wszystkim co potrzebne jest skrzydłowemu.
Szykuje się drogi rezerwowy, więc jeśli będzie jakaś szansa sprzedaży, to nie ma co się zastanawiać.
..
Odpowiedz cytując