|
Patrząc tylko okiem biznesmena, ale również sportowo Kirma należalo sprzedać po sezonie o czym pisałem.
To był ten moment, w którym Turki czy inni nawiedzeni mogli go kupić za wysoką cenę.
Teraz jego cena będzie tylko spadać. W kadrze już stracił miejsce, u nas również niechybnie go to czeka bo Iliev jest po prostu lepszy. I w grze kombinacyjnej i w dryblingu, no we wszystkim co potrzebne jest skrzydłowemu.
Szykuje się drogi rezerwowy, więc jeśli będzie jakaś szansa sprzedaży, to nie ma co się zastanawiać.
. .
|