Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Skimciol
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Silesia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 21.07.2011, 16:28
virus_nh napisał(a):Wyświetl post
To dziwne, bo jak chciałem kupić tak znajomemu to miła Pani w kasie mnie poinformowała, że bez fizycznego posiadania jego KK nie kupie biletu.
to nie wiem bo mi w ten sposób nawet ulgowy kupił bez karty i bez legitymacji a był to bilet na mecz Wisły z polonią na zakończenie sezonu
Odpowiedz cytując