virus_nh napisał(a):

|
To dziwne, bo jak chciałem kupić tak znajomemu to miła Pani w kasie mnie poinformowała, że bez fizycznego posiadania jego KK nie kupie biletu.
|
to nie wiem bo mi w ten sposób nawet ulgowy kupił bez karty i bez legitymacji a był to bilet na mecz Wisły z polonią na zakończenie sezonu