Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
rafi2323
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
5481
21.07.2011, 16:13
Udało już mi się sciągnąć Juana Pablo Carrizo, bo był na wolnym transferzy i dostał wysoki kontrakt i go mam
Ale Silviu Junga jr. też spróbuje, bo 2 klasowych bramkarzy powinno być w kadrze.
rafi2323
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafi2323
Znajdź inne posty napisane przez rafi2323