I. Pavlodar
0 - 2 Rustavi Met.
Jaga za gre w EP w tym roku powinna dostac 3 letnia dyskwalifikacje od PZPN. Zero profesjonalizmu.
John1906 napisał(a):

|
Nie pamięta wół jak cielęciem był. Levadia...
|
Czy po mojej wypowiedzi nie mozna wywnioskowac ze Wisle za tamten mecz tez taka kara powinna sie nalezec

