Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.07.2011, 15:58
I. Pavlodar 0 - 2 Rustavi Met.

Jaga za gre w EP w tym roku powinna dostac 3 letnia dyskwalifikacje od PZPN. Zero profesjonalizmu.

John1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie pamięta wół jak cielęciem był. Levadia...
Czy po mojej wypowiedzi nie mozna wywnioskowac ze Wisle za tamten mecz tez taka kara powinna sie nalezec
Ostatnio edytowane przez Glazik : 21.07.2011 o godz. 16:34.
Odpowiedz cytując