poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ta karta której regulamin cytował Kociewiak to zupełnie inna karta niż nasza KK.
Cytat:
|
Ekstraklasa SA wraz ze swoimi partnerami rozpoczęła realizację przedsięwzięcia, którego celem jest wprowadzenie w całej Polsce uniwersalnej karty kibica - EXTRAKARTY - spełniającej funkcje identyfikacyjne zgodnie z wymogami Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych
|
rozpoczęła ale nie skończyła jeszcze.
a zakazanie komuś kupienia biletu na mecz Śląska czy Lechii, bo wcześniej zadeklarował się, że jest Wiślakiem byłoby/ jest niezgodne z prawem.