Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2244
Stary 21.07.2011, 15:57
Darkh napisał(a):Wyświetl post
Adidas nie zapomniał... a tak na marginesie to jakikolwiek dostawca sprzętu by nie był, to zawsze narzekamy, czy to Nike czy to Umbro czy Adidas... Ja się cieszę że nie jest to żadne Tico, Jako, Joma czy inne wynalazki...
ja również ,chociaz wolałbym Nike.
Ale przynajmniej adidas ma ludzką rozmiarówke a nie jak Umbro na smoki jakieś.

Dark, wiesz moze jak dlugo mamy kontrakt z adidasem ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując