haha nie ma mam słów na Jagę toż to zupełny szajs a nie zespół , takie zespoły jak Irtysze Metalurgi z Gruzji powinny być rozczłonkowane 3:0 4:0 ale nie wracajmy już.
Dziś wydaje mi się ,że Śląsk zremisuje z Szkotami którzy uważają się za Bóg wie kogo jakieś 1:1 to wg. optymalny wynik
