Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 21.07.2011, 15:43
Siemens napisał(a):Wyświetl post
Będą ale takie jak teraz do potwierdzenia miejsca bo skąd mają wiedzieć na jaki sektor masz iść i jakie miejsce zająć zrobiłby się burdel gdyby tak nie było
Tiaaa.. a ręczne skanery kart to aż taki "cud XXI wieku", żeby ich nie mieli?
Wystarczy przecież przyłożyc karte do czytnika połączonego z baza i prosze bardzo, wszystko jest.

No, ale zapomniałem, że przeciez puki co to u nas nawet nie ma kupowania biletów przez neta - że płatnościu gotówka nie wspomne.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując