|
Jeden defensywny, jeden środkowy, jeden ofensywny pomocnik chyba takie ustawienie byłoby dobre. Może Kirm byłby tym brakującym w środku pomocy zawodnikiem? Nie widzę go na skrzydle, bardziej w środku. Chociaż na tą pozycję sprowadzany był Nunez to Maaskant mógłby wypróbować Bruda w meczach ze słabszymi przeciwnikami.
Sobolewski, Wilk, Melikson to zbyt defensywne ustawienie, co ostatnio widzieliśmy, z kolei Sobolewski, Garguła, Melikson to zbyt ofensywne. Dlatego może prawidłowe rozwiązanie lepszy "po środku" ; )
|