Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5479
Stary 21.07.2011, 15:27
rafi, spróbuj Silviu Lung jr.

Ja właśnie przeszedłem Litex Łowecz w III rundzie el. LM. 0:0 u siebie, i 1:3 na wyjeździe. Bramki strzelali: Kirm, Biton i Bunoza.

Bardzo ładnie na prawej obronie prezentuje się Marko Jovanović, a także Iliev który właśnie doznał poważnej kontuzji. (pauza ok. 5 m-cy :/ )
Także Jirsak wymiata na środku pomocy.

Obecnie gram 4-5-1, z dwoma cofniętymi pomocnikami (Sobol/Wilk, Jirsak/Garguła) i jednym wysuniętym ofensywnym pomocnikiem (Melikson/Iliev) tuż za plecami napastnika (Genkov/Biton).
W najbliższym meczu będę chciał wypróbować z taktykę 4-4-2 z wysuniętymi skrzydłowymi, jednym def. pomocnikiem. Chce zobaczyć jak się sprawdzi Genkov obok Bitona.
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 21.07.2011 o godz. 15:31.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując