rafi, spróbuj Silviu Lung jr.
Ja właśnie przeszedłem Litex Łowecz w III rundzie el. LM. 0:0 u siebie, i 1:3 na wyjeździe. Bramki strzelali: Kirm, Biton i Bunoza.
Bardzo ładnie na prawej obronie prezentuje się Marko Jovanović, a także Iliev który właśnie doznał poważnej kontuzji. (pauza ok. 5 m-cy :/ )
Także Jirsak wymiata na środku pomocy.
Obecnie gram 4-5-1, z dwoma cofniętymi pomocnikami (Sobol/Wilk, Jirsak/Garguła) i jednym wysuniętym ofensywnym pomocnikiem (Melikson/Iliev) tuż za plecami napastnika (Genkov/Biton).
W najbliższym meczu będę chciał wypróbować z taktykę 4-4-2 z wysuniętymi skrzydłowymi, jednym def. pomocnikiem. Chce zobaczyć jak się sprawdzi Genkov obok Bitona.